26 września 2018

Kurs Biblijny

Czy chciałbyś lepiej poznać Biblię?

Jeśli tak, zachęcam Cię do wzięcia udziału w bezpłatnym domowym studium Biblijnym, które pomoże Ci lepiej poznać Słowo Boże oraz odpowiedzieć na często nurtujące pytania dotyczące: życia, grzechu, zbawienia, wieczności itd.
Chciałbym poprzez to domowe studium Biblijne, abyś na podstawie Biblii poznał, kim jest Bóg, co to znaczy kochać Boga, jaki jest sens istnienia oraz wiele innych przydatnych zagadnień, które będą dla Ciebie budujące na drodze do wieczności.
Bóg chce, aby Jego Kościół wzrastał i rozwijał się i temu ma służyć  domowe studium Biblijne. W I Liście Piotra możemy przeczytać, że:

Jako nowonarodzone niemowlęta zapragnijcie niesfałszowanego, potrzebnego wam mleka. Dzięki niemu będziecie mogli rozwijać się dla zbawienia”. [SNP IP 2,2]

Rozwijajcie się natomiast w łasce oraz w poznaniu naszego Pana i Zbawcy, Jezusa Chrystusa. Jemu niech będzie chwała teraz i na zawsze. Amen”. [SNP 2P. 3,18]

Rozpoczynamy  1 października br.,  przyłączyć się możesz w każdym momencie. Co dwa tygodnie na swój e- mail [po wcześniejszej rejestracji] otrzymasz materiał do przerobienia w dowolnym dla Ciebie czasie. Domowe studium biblijne składa się z 24 tematycznych lekcji.
Pamiętaj, że udział w kursie jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. W każdej chwili możesz przerwać swój udział w DSB. Twój e-mail NIE zostanie udostępniony nikomu innemu i NIE będzie też wykorzystany do celów marketingowych. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji, przesyłając w mailu zwrotnym coś w rodzaju „Rezygnuję”.

 

Formularz  do rejestracji