Moje stanowcze NIE !

W ostatnim czasie media zasypują nas nowymi pomysłami Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który z radością podpisał się pod deklaracją LGBT+. Pod pozorem walki z dyskryminacją, postuluje się wprowadzenie edukacji seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej, zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Środowiska LGBT próbują nam wmówić, że homoseksualizm jest czymś naturalnym i powinnyśmy to zaakceptować. Każdego dnia sprzedawane są nam kłamstwa. Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. Tak próbuje się zmiękczyć społeczeństwo. Takie próby wprowadzenia edukacji seksualnej uwzględniające kwestie tożsamości i identyfikacji płciowej zgodnej z WHO do szkół, uświadamiają mi, że środowiska LGBT próbują wpłynąć już na nasze dzieci w szkołach, czy to się nam podoba, czy nie. Świat, w którym żyjemy, próbuje nam wmówić, że w małżeństwach tej samej płci, w adoptowaniu dzieci przez osoby ze środowisk LGBT – nie ma nic złego.

Czy my chrześcijanie tego nie widzimy? Czy udajemy, że nic się nie dzieje, bo tak wygodnie? Czego się boimy?
Dlaczego przywódcy Kościołów milczą, nie wydają wspólnego oświadczenia, że takie zachowania są niezgodne z wartościami, o jakich mówi nam Boże Słowo?

Gdzie są dziś Ci wielcy przywódcy kościołów, którzy jeszcze rok temu mieli odwagę występować publicznie w mediach społecznościowych i nawoływać do sprzeciwiania się władzy i zmianą w sądownictwie. Dlaczego dziś milczą, kiedy zły próbuje wmówić ludziom, że grzech jest czymś naturalnym?

Jak Bóg postrzega homoseksualizm i co mówi na ten temat w Biblii? Zapraszam do fragmentów Starego Testamentu: I II Mojż. 18,22, III Mojż. 20,13. Nowy Testament natomiast mówi tak: List do Rzymian 1,27-27:

Dlatego właśnie Bóg wydał ich na pohańbienie. Ich kobiety zamieniły potrzeby naturalne na nienaturalne. Podobnie mężczyźni, porzucili naturalny pociąg do kobiet i oddali się współżyciu między sobą. Mężczyźni z mężczyznami dopuszczają się bezwstydu i ściągają na siebie samych zapłatę godną ich zboczenia”.

Bóg nie potępia człowieka, ale jego grzech. Więcej posłał swojego Syna Jezusa Chrystusa, aby umarł za grzesznika, aby każdy, kto w Niego uwierzy mógł dostąpić zbawienia, również homoseksualiści.

Nie możemy milczeć, kiedy świat propaguje grzech. Jakiś czas temu w mediach pojawił się apel polskiego pastora, w którym wzywa wierzących, aby ewangeliczne kościoły, denominacje i przywódcy się „obudzili”, bo inaczej nasz kraj czekają zmiany na gorsze. Przyłączam się do tego apelu, bo chrześcijaństwo to zmiana życia i walka z grzechem. W takich sytuacjach, jak w ostatnim czasie powtórzę to co kilka miesięcy temu napisałem n blogu: „musimy mówić stanowcze NIE ! Tego oczekuje od nas Bóg”.

 

3 thoughts on “Moje stanowcze NIE !

Komentarze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: