Dobra zmiana z perspektywy roku.

Czy dobra zmiana jest faktycznie dobra i czy coś zmieniła w moim życiu? Wiem, wiem obiecałem sobie i Wam, że nie będę wypowiadał się na temat polityki. Dotrzymam słowa.

Dziś mija rok, kiedy to w swoim życiu podjąłem bardzo ważną decyzję, która wpłynęła na całą moją dotychczasową służbę. Nie chcę wchodzić w szczegóły, myślę, że ci z Was, którzy obserwujecie mojego bloga i służbę na pewno wiecie, jaka to była zmiana.  Czy była potrzebna? Czy było warto? Czy nie żałuję?

Patrząc z perspektywy roku mogę  odpowiedzieć, że była ona potrzebna. Myślę, że wielu z nas z perspektywy czasu zauważa, że czasami zmiana jest potrzebna w życiu, a w rezultacie okazuje się dobrą zmianą.

Czy było warto? No cóż, jeżeli w grę wchodzi posłuszeństwo Bogu i Jego Słowu, to stanowczo odpowiadam, że było warto. Bóg postawił mnie w innym miejscu, w miejscu w którym wzrastam i rozwijam się, a więc jestem przekonany, że było warto podjąć decyzję o zmianie. Dziś jestem w innym miejscu, niż byłem rok temu – wszystko dzięki dobrej zmianie.

Czy  żałuję?  Żałuję tylko tego, że wielu moich przyjaciół nie potrafiło zrozumieć mojej decyzji i odwróciło się ode mnie, Pan Bóg jest jednak niesamowity i On wypełnił te puste miejsca innymi przyjaźniami.

Dlaczego dzielę się z Wami  moimi przemyśleniami o dobrej zmianie?  Aby Was, kochani, zachęcić do zmiany swojego dotychczasowego życia. Zaufajcie Jezusowi, powierzcie Mu swoje życie, a jestem przekonany, że z perspektywy wieczności zobaczycie, że ta zmiana jest dobra, bo prowadzi do prawdziwej wolności.

Wolność jest w Chrystusie!

” Duch Pański spoczywa na mnie, gdyż namaścił mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę; posłał mnie, abym więźniom ogłosił wyzwolenie, a niewidzącym przejrzenie, abym zgnębionych wypuścił na wolność”. [SNP Łk.4,18]

 

 

Komentarze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: