O Bogu i życiu w muszce i kapeluszu ma już 2 lata

14 września 2015 roku siedziałem przy laptopie i wpadłem na genialny pomysł, aby zacząć pisać bloga. Nigdy wcześniej nie myślałem o tym, ani nawet nie miałem planów, aby kiedykolwiek zacząć. Usiadłem i napisałem pierwszy wpis: „FUNDAMENT, NA KTÓRYM BUDUJESZ” Pisząc pierwsze wpisy, nie sądziłem, że wytrwam w tym przez dwa lata i że stanie się tym, czym jest dzisiaj — a zawdzięczam to Wam. Tym bardziej że większość rozpoczynających pisanie blogów po roku poddają się (z różnych powodów). Wspaniałe jest to, że pisanie bloga jest inspiracją do wielu innych rzeczy i wydarzeń, jakie przez te dwa lata miały miejsce w moim życiu i służbie. Jednym z pierwszych owoców jest wydana w 2016 roku książka pt.: „O Bogu i życiu w muszce i kapeluszu”, która jest zbiorem myśli i kazań opartych na Bożym Słowie — można ją jeszcze kupić: -) Kolejne rzeczy, są w przygotowaniu i niebawem uchylę rąbka tajemnicy moim stałym czytelnikom. Moim marzeniem jest, aby to kaznodziejstwo blogowe inspirowało wielu z Was do refleksji o Bogu i życiu oraz abyśmy budowali nasze chrześcijaństwo na zdrowym fundamencie.

Psalm 100, 4:

„Wkroczcie w Jego bramy z dziękczynieniem, Wejdźcie na dziedzińce z pieśnią chwały!”.

Dziękuje dziś Bogu za dotychczasowy rozwój tego bloga, służbę i każdego z Was.
Dziękuję wszystkim Wam, którzy dzielicie się opiniami, komentarzami, rzeczową krytyką i dobrym słowem — docierają do mnie słowa zachęty i zapewnienia, że treść bloga stanowi dla Was wartość.

Dzięki 🙂

Link do książki:

Książkę można zamawiać pod adresem email: inodroga@wp.pl lub kupić w księgarniach: Szaron ; Jack (www.Publio.pl ,www.ravelo.plwww.lideria.pl,www.ibuk.pl,www.Legimi.plempik.com, gandalf.com.pl, www.virtualo.pl).
Ps: pierwsze dwa rozdziały zawierają kilka informacji o mnie i moim życiu.

2 thoughts on “O Bogu i życiu w muszce i kapeluszu ma już 2 lata

Komentarze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: